E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesine Kimler İhtiyaç Duyar?

Üretici, toptancı veya perakende olarak satış yapan her firma e-ticaret sitesine ihtiyaç duymaktadır. Hatta bir çok hizmet firması da e-ticaret görünümlü olmasada e-ticaret sitesi kullanmaktadır. Kısaca müşterilerinden ödemeyi internet üzerinden kredi kartı ile almak isteyen her işletme e-ticaret sitesine ihtiyaç duyacaktır.

Neye İhtiyacınız Var?

Öncelikle sektörünüzde ilk misiniz yoksa rakipleriniz mevcut mu? Rakipleriniz varsa sizi farklı kılacak ar-ge çalışması ile e-ticaret sitenizi farklı olarak talep etmenizde fayda var. Sektörde ilk iseniz müşteri talepleri size yol gösterecektir.

Ürün Yelpazem E-Ticaret İçin Yeterli Mi?

E-ticaret sitesi kurarken genelde ürün sayısı siteyi dolu göstereceği için önemlidir. Ancak asıl konu ürün sayısı değil sizin ne sıklıkla ürün sattığınızdır. 1 adet ürün veya hizmeti aynı günde 50 veya daha fazla kişiye satış yapabiliyorsanız e-ticaret sitesi kurmanızda fayda var.

kurumsal web sitesi tasarımı
Özel Tasarım Web Sitesi

E-Ticaret Sitesi Açmak İçin Nasıl Yol İzlemem Gerekiyor?

Eğer e-ticaret sitesi açarak satış yapmaya başlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınız olan her konuda sizlere destek vermekten gurur duyarız.

  • E-Ticaret sitesi kurmak için öncelikle şirket sahibi olmanız gerekir. Ancak en kolay yol ile şahış şirketi kısa sürede açılabilir. Daha fazla bilgi ve ihtiyacınız için lütfen bize ulaşın.

  • E-ticaret sistemlerinde farklı ödeme modelleri mevcuttur. Ödemenin en hızlı şekilde hesabınıza geçeceği havale sistemi, banka kanalı ile kredi kartından belirli bir süre içerisinde hesabınıza geçeceği sanal pos sistemi, bazı şirketlerin yardımı ile bir çok bankanın sistemini bir arada kullanabileceğiniz ortak ödeme sistemleri.

  • E-ticaret sitesi açmaya karar verdiğinizde, site öncesi "e-ticaret ve internet hukuku" hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Sitenizi açtıktan sonra, kargo yönetimleriniz için kargo anlaşması, ödeme yöntemleri için banka anlaşması, stok yönetimini kolaylaştırmak için aracı bir sistem(program) ve benzeri konularda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

MFC Teknoloji® | Akıllı Web Sistemleri ile hazırlanmıştır.